Thalgo SPA La Grâce

Thirst quenching express treatment

Ekspresowy zabieg nawilżający.

Cena zabiegu

210 zł

Czas zabiegu

60 min
Thalgo SPA La Grâce

O zabiegu

Odwodnienie skóry jest jednym z czynników powodujących przedwczesne starzenie się skóry. Kompleks z głębi oceanów w połączeniu z kwasem hialuronowym błyskawicznie nawilży i wygładzi skórę. Zabieg neutralizuje odczucie nadmiernego napięcia. Małe zmarszczki, spowodowane przesuszeniem skóry, natychmiast znikają, skóra odzyskuje komfort, gładkość i blask.

Wskazania

Skóra odwodniona, drobne zmarszczki, skóra szorstka w dotyku.

Cel

Nawilżenie, wygładzenie skóry, zmniejszenie dyskomfortu skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

Składniki aktywne

• Kompleks Seve Bleue – ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Nawilża, remineralizuje.

• Kwas hialuronowy o średniej masie cząsteczkowej – zmniejsza TEWL (przez naskórkową utratę wody), chroni skórę przed słońcem, wiatrem, mrozem, suchym powietrzem, zwiększa jej jędrność i elastyczność.

• Hydra-diffusine – egzopolisacharydy z Burkholderia Caribensis (mikroorganizmy, które mają właściwości gromadzenia wody) – stymuluje syntezę białka w błoniach komórkowych, odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka.

• Hyalurophyline – ekstrakt z fiołka trójbarwnego, bogaty w oligosacharydy. Reguluje proces zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórkowego kwasu hialuronowego.

• Lumisource – ekstrakt z Candida saitoana – stymuluje proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę.