Thalgo SPA La Grâce

Spiruline boost smoothing detoxifying treatment

Wygładzająco-dotleniający zabieg na bazie spiruliny.

Cena zabiegu

340 zł

Czas zabiegu

90 min
Thalgo SPA La Grâce

O zabiegu

Zdrowy i młody wygląd skóry zależy od jej odporności na agresywne czynniki zewnętrzne. W rzeczywistości 80% starzenia jest spowodowane przez stres środowiskowy (zanieczyszczenie, zmęczenie, stres). To sprzyja stresowi oksydacyjnemu, który wytwarza wolne rodniki i toksyny w skórze. Zmęczenie fizyczne i komórkowe sprzyja obniżeniu metabolizmu energetycznego. Skóra staję się zmęczona i mniej odporna, traci blask, zdrowy koloryt, pojawiają się zmarszczki. Zabieg na bazie spiruliny jest prawdziwym zastrzykiem energii, który sprawia, że skóra jest gładka, wypoczęta, dotleniona i pełna blasku, wygładza drobne zmarszczki mimiczne.

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry zmęczonej, zestresowanej, niedotlenionej, potrzebującej blasku.

Cel

Pobudzenie procesu oddychania międzykomórkowego, regeneracja, przywrócenie świeżego i zdrowego wyglądu skórze, poprawienie jej kolorytu, ochrona przed działaniem wolnych rodników, wygładzenie drobnych zmarszczek.

Przeciwwskazania

Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa.

Składniki aktywne

• Spirulina wzbogacona o morski magnez – ekstrakt z Arthrospira maxima spirulina – zielono-niebeska mikroalga (nitkowate cyjanobakterie), posiadająca formę spirali, której szczep pochodzi z centrum badawczego akwakultury w Neapolu we Włoszech. Pobudza metabolizm energetyczny, stymuluje syntezę naskórkowego kwasu hialuronowego i filagryny. Zawiera antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki, odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry.

• HMW – duże molekuły kwasu hialuronowego, intensywne działanie nawilżające, wygładzające i wypełniające.

• Organic Chlorella – alga z gromady zielenic, redukuje ilość wolnych rodników tlenowych, zwiększa syntezę kolagenu, poprawia gęstość skóry.

• Mikro-płatki z alginatem z alg – połączenie 3 polisacharydów: alginatów z alg, kwasu hialuronowego i pullulanu) – tworzą niewidziany film, zapewniając ochroną fizyczną przed zanieczyszczeniami powietrza, w tym przed cząsteczkami PM2,5

• Aktywna frakcja z głębin oceanu – intensywne działanie detoksykujące.

• Polifenol z czarnego bzu i kasztanowca – pobudza krążenie, dotlenia, eliminuje obrzęki i cienie pod oczami.

• Kompleks Seve Bleue – nawilża, zwiększa barierę ochronną skóry.

• Poli-rewitalizujące składniki odżywcze – zwiększają metabolizm komórkowy, odżywiają – regenerują.