Thalgo SPA La Grâce
Home » Nowości » Majówka
a

Majówka

Cena zabiegu

240-280 zł

Czas zabiegu

60-90 min
Thalgo SPA La Grâce

O zabiegu

Przez całą majówkę do każdego z poniższych zabiegów dodajemy masaż twarzy gratis:

Iles pacifique ritual – zmysłowy rytuał odżywoczo-relaksujący z użyciem ciepłych stempli, z elementami hawajskiego masażu Lomi Lomi. Zapach kwiatów i trawy cytrynowej przeniesie Cię na polinezyjską rajską wyspę. (90 min. – 280 zł)

Merveille arctique ritual – regerujący rytuał orzeźwiająco-relaksujący z zastosowaniem chłodnych kul Relaxing Massage Balls, z elementami masażu tkanek głębokich. Intensywne doznania sensoryczne łączące uczucia ciepła i chłodu zabiorą Cię w podróż na pełen cudów natury północny biegun ziemi. (90 min. – 280 zł)

Masaż gorącymi kamieniami – rozbudzi Twoją życiową energię, wspierając Twój układ krążenia, a przy tym rozluźni mięśnie i odpręży. Masaż wykonywany jest kamieniami bazaltowymi z lawy wulkanicznej – żywiołu ognia i ziemi Poczuj na swoim ciele taniec czystej życiowej energii z uziemiającym spokojem. (60 min. – 240 zł)

W ramach naszej majówkowej oferty do powyższych zabiegów na ciało dodajemy w prezencie masaż twarzy – taki, jakiego potrzebujesz: delikatny, relaksujący lub mocniejszy, rozluźniający głębokie napięcia.

Dla gości zainteresowanych pobytem w Sopocie atrakcyjna oferta na majówkę od Hotelu Molo w pakiecie z naszymi zabiegami! WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ